Manicure SPA

Manicure SPA to relaksujący i pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego manicure oraz dodatkowo z zabiegu parafinowego na dłonie. Zabieg przeznaczony dla kobiet, które chcą, aby ich dłonie były zadbane, gładkie i miłe w dotyku. Szczególnie polecany kobietom ze skórą suchą i niedotlenioną.

Manicure klasyczny

W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz o polepszenie wyglądu paznokci. Manicure klasyczny polega na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć jest polerowany, a następnie zostaje nałożona oliwka nawilżająca. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając balsamu pielęgnacyjnego, wykonywany jest delikatny masaż.

Manicure klasyczny jest uniwersalny, można go polecić każdej kobiecie, która cały dzień i bez względu na okoliczności chce się czuć komfortowo i elegancko ze swoimi dłońmi.

Manicure hybrydowy

Każda kobieta pragnie mieć zadbane dłonie. Istnieje wiele metod stylizacji paznokci, a jedną z najbardziej popularnych w salonach kosmetycznych jest manicure hybrydowy. To technika, która łączy zalety naturalnego wyglądu tradycyjnego manicure z trwałością żelowej metody przedłużania paznokci. Specjalna formuła preparatu pozwala na przedłużenie trwałości naniesionego lakieru hybrydowego nawet do 2-4 tygodni.

Metoda jest bezpieczna dla paznokci. Dzięki temu, że lakier hybrydowy nakłada się na naturalną płytkę, wygląda on świeżo i elegancko. Manicure hybrydowy jest metodą idealną do stosowania ciągłego lub na wyjazdy bądź imprezy, kiedy obawiamy się, że zwykły lakier może szybko odprysnąć. Wystarczy odwiedzić salon kosmetyczny, by cieszyć się pięknymi paznokciami przez długie tygodnie!

Manicure hybrydowy + pielęgnacja dłoni

Połączenie manicure hybrydowego z zabiegiem pielęgnacji dłoni, w którego skład wchodzi peeling, zabieg parafinowy oraz masaż balsamem. Dzięki temu oprócz pięknie opracowanych i pomalowanych paznokci oraz gładkiej i odżywionej skóry dłoni, możemy cieszyć się również chwilą relaksu.

Manicure żelowy + lakier hybrydowy

Manicure żelowy to przede wszystkim tysiące różnych możliwości kolorystycznych, ciekawe wzory lub innowacyjne rozwiązania, jak ombre na paznokciach, manicure sweterkowy, czy bardzo modna syrenka. Utwardzone paznokcie wyglądają pięknie nawet do 4-6 tygodni, nie odpryskują i nie matowieją. Metoda polega na wzmocnieniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Utwardzanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze.