Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy to skuteczne rozwiązanie problemu, który dotyka aż 95% kobiet, niezależnie od ich wieku. Mowa oczywiście o „pomarańczowej skórce”, czyli nagromadzeniu się płynów i zbitych komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. Cellulit bywa problemem nie tylko estetycznym, ale również przyczyną dolegliwości bólowych. Na szczęście masaż skierowany na walkę z nim pozwoli szybko pozbyć się wszelkich niedogodności.

Doświadczeni masażyści pracujący w naszym hotelu wykorzystują swoją wiedzę, różnorodne techniki masażu oraz akcesoria po to, by efekty masażu antycellulitowego były jak najbardziej widoczne. Już kilka zabiegów pomaga uwolnić się od problemu nadmiernego cellulitu lub znacząco ograniczyć jego widoczność. Potwierdzają to liczne pozytywne głosy naszych klientów.

Zaletą masażu antycellulitowego jest usprawnienie krążenia całego ciała, a zwłaszcza obszarów dotkniętych cellulitem. Dzięki temu nagromadzona w tkankach woda oraz toksyny są znacznie szybciej usuwane z organizmu, co przyczynia się do znaczącego zmniejszenia cellulitu. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Co ważne, zabieg ten nie jest bolesny - w przeciwieństwie do wielu innych metod stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Efektem masażu jest również znaczące zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu zostaje ona bowiem rozbita, co ułatwia jej usuwanie z organizmu. Musimy jednakże pamiętać, że jeśli zależy nam na stałym usunięciu cellulitu zabiegom powinna towarzyszyć zmiana nawyków żywieniowych, a więc przejście na lekką, bogatą w błonnik dietę oraz aktywność fizyczna. Tylko wtedy utrzymają się one przez długi czas.