masaż bańką chińską

Łagodzi ból, odpręża napięte mięśnie, ale także uwalnia nagromadzone w organizmie toksyny i umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej. Bańka chińska działa na zasadzie podciśnienia. Rozpływając się po ciele, pobudza krążenie krwi oraz limfy, a przy tym zwalcza grudki tłuszczu znajdujące się w tkance tłuszczowej.

A efekty? Zabieg przy użyciu bańki chińskiej przynosi pewne rezultaty już po pierwszym masażu! Aby jednak móc w pełni cieszyć się zbawiennym działaniem tej formy terapii, zapraszamy Państwa na co najmniej kilka sesji, na przykład w trakcie weekendu w Parku Las Woda (rekomenduje się powtarzanie zabiegów co 2-3 dni).

Nadmierny poziom stresu i ogólne zmęczenie to wskazania praktycznie do każdej formy masażu. Kiedy zatem warto zdecydować się na masaż chiński? Taki zabieg nie tylko pozwala na znaczne rozluźnienie organizmu, ale jest także skutecznym sposobem na walkę z rozstępami czy poprawę sylwetki. Bańka chińska pozwala także na usunięcie obrzęków limfatycznych. A przy okazji, taki masaż znacznie przyspiesza usuwanie zalegających w organizmie toksyn.

Bańkę chińską polecamy również jako bardzo skuteczny sposób na szybkie pozbycie się cellulitu. Takie zabiegi, w połączeniu z aktywnością fizyczną, umożliwią szybką redukcję ilości zbędnego tłuszczu, bez konieczności uciekania się do bardziej inwazyjnych metod, jak choćby kuracja laserowa, zastrzyki odchudzające czy liposukcja.