Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy jest popularnym zabiegiem, w szczególności w ciepłych miesiącach, kiedy panie chcą pochwalić się ładnymi i zadbanymi stopami. Pedicure hybrydowy jest zabiegiem zbliżonym do manicure hybrydowego. Główną zaletą pedicure wykonanego lakierem hybrydowym jest jego ponadprzeciętna trwałość i wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Jest on odporny na ścieranie, a paznokcie są zabezpieczone przed uszkodzeniami i złamaniami. Dodatkowo, paznokcie mogą mieć dowolny kolor, dzięki szerokiemu wyborowi jaki oferujemy.

Pedicure żelowy + lakier hybrydowy

Tak samo jak paznokcie żelowe na rękach, można również zrobić je na stopach. Żel na paznokciach kładziemy głównie w okresie letnim, gdy stopy prawie cały czas są na widoku, a my chcemy mieć piękne, zadbane paznokcie na długo. Przeznaczone są dla kobiet, które chcą mieć ładnie pomalowane paznokcie u stóp, ale nie mają czasu na ciągłe ich odświeżanie. Można zrobić klasyczny french, położyć jednolity kolor lub zaszaleć z kolorami i ozdobami.

Utwardzanie naturalnej płytki paznokcia metodą żelową – stopy

Metoda utwardzania naturalnych paznokci przy pomocy żelu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet chcących mieć piękne i zadbane stopy, mimo tego iż prowadzą intensywny tryb życia. Metoda polega na wzmocnieniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Utwardzanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych stóp. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze.