Przedłużanie hybrydowe

Zabieg polegający na wykorzystaniu manicure hybrydowego, uzupełnionego o bazę proteinową. Bazę nakłada się na paznokcie przed nałożeniem lakieru hybrydowego i suszy za pomocą promieni UV w lampie. Efekt jest bardzo naturalny. Zaletą jest mała inwazyjność i krótki czas zabiegu. Dzięki tej bazie w szybki sposób możemy wyrównać, nadbudować i przedłużyć płytkę paznokcia Możemy również użyć tego produktu do naprawienia złamanego paznokcia. W ten sposób uratujemy manicure, a przedłużony paznokieć nie będzie się odróżniał od pozostałych.

Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie

Paznokcie żelowe to dziś jedna z najpopularniejszych form przedłużania i kształtowania naturalnej płytki paznokcia.
Przedłużanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze. Przedłużone paznokcie wyglądają pięknie nawet do 4-6 tygodni, nie odpryskują i nie matowieją.

Metoda polega na dobudowaniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Przedłużanie wykonywane jest na specjalnym szablonie, uzyskany kształt należy dostosować do kształtu naturalnego paznokcia. Dzięki tej metodzie uzyskujemy zgrabne i naturalnie wyglądające długie paznokcie. Po przedłużeniu możemy według życzeń wykonać kolorową warstwę, francuski manicure lub zdobienia dostosowane do indywidualnych preferencji. Ze względu na ciągły wzrost paznokci, po około 2-4 tygodniach polecane jest dopełnienie warstwy żelu. W tym momencie możliwa jest oczywiście zmiana koloru lub zdobień na paznokciach.

Utwardzanie naturalnej płytki metodą żelową - dłonie

Metoda utwardzania naturalnych paznokci przy pomocy żelu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet chcących mieć piękne i zadbane dłonie, mimo tego iż prowadzą intensywny tryb życia. Wykonanie żelowych paznokci pomaga też walczyć z nałogiem obgryzania paznokci. Metoda polega na wzmocnieniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Utwardzanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze. Utwardzone paznokcie wyglądają pięknie nawet do 4-6 tygodni, nie odpryskują i nie matowieją.