O nas

Roxella to miejsce, w którym każdy może znaleźć chwile wytchnienia dla siebie oraz zadbać o swoje zdrowie. Nasze Centrum Rehabilitacji i SPA mieści się w przy jednej z głównych ulic Andrychowa. Powstało z myślą o wszystkich, którzy na co dzień są zbyt zabiegani, pochłonięci pracą i obowiązkami nie mają czasu o siebie zadbać, czują się zmęczeni i pozbawieni sił witalnych.

Polecamy Państwu wizytę w naszym Centrum Rehabilitacji i SPA.

Strefa Rehabilitacji i Strefa SPA

Strefa Rehabilitacji to miejsce, w którym z pomocą naszego specjalisty zadbacie o zdrowie i sprawność waszego ciała. Z tej strefy skorzystać mogą małe dzieci, które potrzebują pomocy w prawidłowym ruchowym rozwoju, jak i dorośli, którym oferujemy nowoczesne terapie pozwalające przywrócić lub utrzymać sprawność fizyczną.

Natomiast tym, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę i zadbać o swoje ciało oferujemy szereg zabiegów odnowy biologicznej w Strefie SPA: zabiegi z INDIBĄ (przeciwzmarszczkowe, na problemy z trądzikiem, odchudzające, ujędrniające), masaże, falę uderzeniową, liposukcję ultradźwiękową czy lipolizę prądem KOTZA, a także wiele, wiele więcej. Polecamy zabiegi dedykowane poprawie wyglądu twarzy i ciała takie jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja czy peeling całego ciała wraz z masażem.

Jeśli nie wiesz, którego zabiegu potrzebujesz - przyjdź do naszego Centrum na konsultację. Nasz wykwalifikowany zespół doradzi i zaproponuje odpowiednie dla Ciebie zabiegi oraz terapie.Zaufało nam już setki klientów - stań się jednym z nich

MASAŻE • ZABIEGI RELAKSACYJNE • ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

W naszym Centrum polecamy zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni, jak również całego ciała oraz zabiegi odnowy biologicznej, które poprawiają pracę układu krwionośnego, redukują napięcie mięśni i ujędrniają skórę. Każdy zabieg dostosowywany jest do odpowiedniego rodzaju skóry, abyś mogła czuć się pięknie i zdrowo!Zapraszamy do kontaktu