Manicure SPA

Manicure SPA to relaksujący i pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego manicure oraz dodatkowo z zabiegu parafinowego na dłonie. Zabieg przeznaczony dla kobiet, które chcą, aby ich dłonie były zadbane, gładkie i miłe w dotyku. Szczególnie polecany kobietom ze skórą suchą i niedotlenioną.

Manicure klasyczny

W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz o polepszenie wyglądu paznokci. Manicure klasyczny polega na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć jest polerowany, następnie zostaje nałożona bezbarwna odżywka oraz oliwka nawilżająca. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając balsamu pielęgnacyjnego, wykonywany jest delikatny masaż.

Manicure klasyczny jest uniwersalny, można go polecić każdej kobiecie, która cały dzień i bez względu na okoliczności chce się czuć komfortowo i elegancko ze swoimi dłońmi.

Manicure hybrydowy

Każda kobieta pragnie mieć zadbane dłonie. Istnieje wiele metod stylizacji paznokci, a jedną z najbardziej popularnych w salonach kosmetycznych jest manicure hybrydowy. To technika, która łączy zalety naturalnego wyglądu tradycyjnego manicure z trwałością żelowej metody przedłużania paznokci. Specjalna formuła preparatu pozwala na przedłużenie trwałości naniesionego lakieru hybrydowego nawet do 2-4 tygodni.

Metoda jest bezpieczna dla paznokci. Dzięki temu, że lakier hybrydowy nakłada się na naturalną płytkę, wygląda on świeżo i elegancko. Manicure hybrydowy jest metodą idealną do stosowania ciągłego lub na wyjazdy bądź imprezy, kiedy obawiamy się, że zwykły lakier może szybko odprysnąć. Wystarczy odwiedzić salon kosmetyczny, by cieszyć się pięknymi paznokciami przez długie tygodnie!

Manicure hybrydowy + pielęgnacja dłoni

Połączenie manicure hybrydowego z zabiegiem pielęgnacji dłoni, w którego skład wchodzi peeling, zabieg parafinowy oraz masaż balsamem. Dzięki temu oprócz pięknie opracowanych i pomalowanych paznokci oraz gładkiej i odżywionej skóry dłoni, możemy cieszyć się również chwilą relaksu.

Manicure żelowy + lakier hybrydowy

Manicure żelowy to przede wszystkim tysiące różnych możliwości kolorystycznych, ciekawe wzory lub innowacyjne rozwiązania, jak ombre na paznokciach, manicure sweterkowy, czy bardzo modna syrenka. Utwardzone paznokcie wyglądają pięknie nawet do 4-6 tygodni, nie odpryskują i nie matowieją. Metoda polega na wzmocnieniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Utwardzanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze.


Przedłużanie hybrydowe

Zabieg polegający na wykorzystaniu manicure hybrydowego, uzupełnionego o bazę proteinową. Bazę nakłada się na paznokcie przed nałożeniem lakieru hybrydowego i suszy za pomocą promieni UV w lampie. Efekt jest bardzo naturalny. Zaletą jest mała inwazyjność i krótki czas zabiegu. Dzięki tej bazie w szybki sposób możemy wyrównać, nadbudować i przedłużyć płytkę paznokcia Możemy również użyć tego produktu do naprawienia złamanego paznokcia. W ten sposób uratujemy manicure, a przedłużony paznokieć nie będzie się odróżniał od pozostałych.

Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie

Paznokcie żelowe to dziś jedna z najpopularniejszych form przedłużania i kształtowania naturalnej płytki paznokcia.
Przedłużanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze. Przedłużone paznokcie wyglądają pięknie nawet do 4-6 tygodni, nie odpryskują i nie matowieją.

Metoda polega na dobudowaniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Przedłużanie wykonywane jest na specjalnym szablonie, uzyskany kształt należy dostosować do kształtu naturalnego paznokcia. Dzięki tej metodzie uzyskujemy zgrabne i naturalnie wyglądające długie paznokcie. Po przedłużeniu możemy według życzeń wykonać kolorową warstwę, francuski manicure lub zdobienia dostosowane do indywidualnych preferencji. Ze względu na ciągły wzrost paznokci, po około 2-4 tygodniach polecane jest dopełnienie warstwy żelu. W tym momencie możliwa jest oczywiście zmiana koloru lub zdobień na paznokciach.

Utwardzanie naturalnej płytki metodą żelową - dłonie

Metoda utwardzania naturalnych paznokci przy pomocy żelu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet chcących mieć piękne i zadbane dłonie, mimo tego iż prowadzą intensywny tryb życia. Wykonanie żelowych paznokci pomaga też walczyć z nałogiem obgryzania paznokci. Metoda polega na wzmocnieniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Utwardzanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni.„Dodatkowym atutem jest naturalny wygląd – w tym zabiegu płytka paznokcia nie jest pokrywana lakierem hybrydowym.


Naprawa 1-2 paznokci

Nawet mocno uszkodzone lub zniszczone paznokcie mogą znów wyglądać pięknie. Zabieg ten jest pomocny przy ukryciu uszkodzeń płytki paznokciowej na skutek różnych urazów mechanicznych. Gdy paznokcie są kruche i łamliwe, dzięki pokryciu płytki odpowiednią masą żelową lub bazą proteinową, poprawiamy wygląd paznokci.


Uzupełnienie manicure żelowego

Manicure żelowy bardzo dobrze sprawdza się zarówno w klasycznym wydaniu francuskiego manicure'u, jak i w bardziej szalonych stylizacjach wykorzystujących różnego rodzaju ozdoby na paznokcie. Jednak, jak każdy zabieg pielęgnacyjny – ten również wymaga powtórzeń, w tym przypadku określanych jako uzupełnienie paznokci żelowych. Uzupełnianie powinno wykonywać się po 2-4 tygodniach.

Usunięcie manicure żelowego

Usunięcie manicure żelowego polega na delikatnym spiłowaniu żelu za pomocą frezarki oraz pilników. Zabieg usuwania żelu kończymy nałożeniem na płytkę paznokci odżywki oraz zaaplikowaniu oliwki na skórki.

Usunięcie manicure hybrydowego

Usunięcie manicure hybrydowego polega na delikatnym spiłowaniu hybrydy za pomocą frezarki oraz pilników. Zabieg usuwania hybrydy kończymy nałożeniem na płytkę paznokci odżywki oraz zaaplikowaniu oliwki na skórki.