Zabieg parafinowy na stopy

Stopy, podobnie jak skóra twarzy, czy dłoni potrzebują odpowiedniego nawilżenia i odżywienia.Bardzo prostym zabiegiem, a jednocześnie skutecznym jest parafinowa kąpiel stóp. Zabiegi parafinowe zmiękczają i wygładzają skórę stóp. Przywracają jej aksamitność w dotyku. Ciepła, pachnąca parafina rozgrzewa i rozluźnia napięte mięśnie, zaś niesamowita woń wprowadza daną osobę w nastrój relaksu. Warto jest pomyśleć o niezwykle relaksującym zabiegu, gdy skóra na stopach jest szorstka i zaczyna łuszczyć się lub pękać. Zabieg może być również swoistego rodzaju ukojeniem zmęczonych ciągłym obciążeniem stóp. Parafinowa kąpiel jest stosowana najczęściej, jako zabieg uzupełniający pedicure, stylizację paznokci oraz w celu odmłodzenia skóry.

Rekonstrukcja paznokcia

Nawet mocno uszkodzone lub zniszczone paznokcie mogą znów wyglądać pięknie. Zabieg rekonstrukcji paznokcia jest pomocny przy ukryciu uszkodzeń płytki paznokciowej na skutek różnych urazów mechanicznych. Zabieg ten świetnie sprawdza się również, gdy paznokcie są kruche i łamliwe. Poprzez pokrycie płytki odpowiednią masą żelową lub bazą proteinową - poprawiamy ich wygląd

Pedicure SPA

Pedicure SPA to zabieg relaksacyjny oraz pielęgnacyjny, który składa się z pedicure frezarką oraz dodatkowo z kompleksowej pielęgnacji stopy, czyli peelingu, zabiegu parafinowego i masażu balsamem. Niekorzystne czynniki zewnętrzne powodują szybsze starzenie się skóry oraz powodują dyskomfort objawiający się nadmiernym przesuszeniem stóp. Idealnym rozwiązaniem dla takiego problemu jest wykonanie pedicure SPA, który działa kojąco i relaksująco oraz przyczynia się do odżywienia i wygładzenia skóry stóp.

Pedicure SPA + lakier hybrydowy

Pedicure SPA to zabieg relaksacyjny i pielęgnacyjny: połączenie pedicure frezarką z zabiegami SPA na stopy, czyli peelingu, zabiegu parafinowego i masażu balsamem. Dodatkowo paznokcie zostają pomalowane lakierem hybrydowym na dowolnie wybrany kolor z naszej szerokiej palety. Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure SPA zapewnia efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

Pedicure frezarką

Pedicure frezarkowy jest zabiegiem, który polega na skróceniu paznokci i usunięciu obumarłego naskórka za pomocą frezarki. Przebiega on z użyciem preparatów, mających za zadanie zmiękczyć naskórek. Stosowany jest także peeling i balsam, który poprawi stan skóry na stopach. Działa regenerująco i nawilżająco. Zapewni nam zadbane i zdrowe stopy. Dzięki temu zabiegowi poprawia się stan paznokci, stają się mocne i odzyskują naturalny połysk. Skóra na stopach staje się gładka i nawilżona.

Pedicure frezarką + lakier hybrydowy

Pedicure frezarkowy jest zabiegiem, który polega na skróceniu paznokci i usunięciu obumarłego naskórka za pomocą frezarki. Przebiega on z użyciem preparatów, mających za zadanie zmiękczyć naskórek. Zapewni nam zadbane i zdrowe stopy. To bezpieczny i komfortowy zabieg.

Pielęgnacja stóp to pierwszy z zabiegów kosmetycznych, które wykonujemy w okresie wakacyjnym. Pierwszy i często również najważniejszy. Piękne, wypielęgnowane stopy są wizytówką każdej kobiety. Doskonale prezentują się w letnim, lekkim obuwiu. Mogą stanowić również synonim wakacyjnej biżuterii, jeżeli zdecydujemy się na wykonanie fantazyjnych zdobień na paznokciach.

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy jest popularnym zabiegiem, w szczególności w ciepłych miesiącach, kiedy panie chcą pochwalić się ładnymi i zadbanymi stopami. Pedicure hybrydowy jest zabiegiem zbliżonym do manicure hybrydowego. Główną zaletą pedicure wykonanego lakierem hybrydowym jest jego ponadprzeciętna trwałość i wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Jest on odporny na ścieranie, a paznokcie są zabezpieczone przed uszkodzeniami i złamaniami. Dodatkowo, paznokcie mogą mieć dowolny kolor, dzięki szerokiemu wyborowi jaki oferujemy.

Pedicure żelowy + lakier hybrydowy

Stylizację paznokci metodą żelową można wykonać również w stopach. Żel na paznokciach kładziemy głównie w okresie letnim, gdy stopy prawie cały czas są na widoku, a my chcemy mieć piękne, zadbane paznokcie na długo. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć ładnie pomalowane paznokcie u stóp, ale nie mają czasu na ciągłe ich odświeżanie. Można zrobić klasyczny french, położyć jednolity kolor lub zaszaleć z kolorami i ozdobami.

Utwardzanie naturalnej płytki paznokcia metodą żelową – stopy

Metoda utwardzania naturalnych paznokci przy pomocy żelu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet chcących mieć piękne i zadbane stopy, mimo tego iż prowadzą intensywny tryb życia. Metoda polega na wzmocnieniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Utwardzanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych stóp. Dodatkowym atutem jest naturalny wygląd – w tym zabiegu płytka paznokcia nie jest pokrywana lakierem hybrydowym.